SENSETION 2017 DUBAI فستیوال سنسیشن دبی

فستیوال سنسیشن که هجده سال پیش در آمستردام ArenA آغاز شد، اکنون به یک پدیده جهانی تبدیل شده و بیش از 100 اجرای موفق و بی نظیر را در بیش از 30 کشور جهان از جمله کشور امارات و شهر دبی برای میلیونها بازدید کننده را در کارنامه خود دارد . فستیوال سنسیشن هر ساله نشان می دهد که احساسات میتوانند خیره کننده باشند . تمایز و برتری این فستیوال حساسیت به نو آوری در تمامی شرایط دکور , صحنه , نور , جلوه های دیداری و شنیداری آن می باشد. شرکت کنندگان با لباس های سفید سعی در ایجا فضای همبستگی و یک رنگی دارند و از شبی به یاد ماندنی لذت می برند.

این رویداد جالب این بار نیز در شهردبی در میدان اسب دوانی انجام میشود که حدود 15000 نفر برای شبی به یاد ماندنی، برنامه ای بی نظیر و بهترین موزیک هایی که دنیا میتواند ارائه دهد گرد هم می آیند.

این برنامه با به نمایش گذاشتن منبع نور و نورپردازی های جالب و بوجود آوردن وحدت و هماهنگی شما را به یک سفر جادویی برده و شبی به یاد ماندنی را برایتان متعهد میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت خرید بلیط ورودی , اطلاع از تورها و خدمات الکتروایونتس برای این فستیوال وارد کانال ما در تلگرام  شوید و یا با همکاران ما به شکل آنلاین در ارتباط باشید

رویداد جزئیات
Cart
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی